Právě je čtv bře 22, 2018 10:13 pm


Buldík v posteli

Podělte se o své zkušenosti s ostatními ohledně výchovy a výcviku buldočků.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
 • Autor
 • Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Marika a Timmy

Site Admin

 • Příspěvky: 1148
 • Registrován: pát led 08, 2010 12:11 pm
 • Bydliště: Zlatníky

Buldík v posteli

Příspěvekpát dub 02, 2010 11:05 am

Převzato ze starého diskusního fóra, zde můžete pokračovat v další diskusi
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Marika a Timmy Zaslal: út leden 26, 2010 10:22 am Předmět: Buldík v posteli
Četla jsem v diskusi, asi pod jiným tématem, spaní v posteli. Že buldoček do postele patří. Nedaří se mi ale najít, tak otevírám tuto novou diskusi. Máte někdo zkušenost proč ano, pejsek v posteli je super??

My jsme již pejska měli a naučili jsme ho "válet" se v posteli i na sedačce. Chodíme teď s naším prckem do školky a "teta Jitka" zastává názor a zdravý, myslím, že pejsek do postele patří ale jen tehdy, pokud my mu dovolíme.

Moje zkušenost s Montym byla taková, že odmala mohl a nemohl do postele, na sedačku. Zkrátka jsem nebyla důsledná. Ke konci jeho života nebyl na tom zdravotně nejlépe a nepřeju nikomu, aby musel vysvětlovat nemocnému pejskovi, že teď? na gauč nemůže, protože .... Montík nestihl skočit na zem, tak se vyčural na sedačku nebo jen učurával, kolikrát ji poblinkal nedokážu spočítat. Jelikož musím chodit do práce, tak to tam bylo několik hodin. Dolů to šlo tedy pekelně špatně, smrad hroznej a vyzkoušeli jsme kde co. Sedačku nám nikdo nechtěl přijet vyčistit, jelikož se to nevyplatí - bydlíme na vesnici, ikdyž kousek za Prahou. A těm, kterým se to vyplatilo, tak to jsme zase nechtěli my, jelikož za tu cenu bychom měli snad i novou. Takže jsme skoupili spoustu přípravků a já drhla a drhla.

Takže můj názor je takový, ano, pejsek do postele nebo na gauč jooo , ale určitě, až já ho vyzvu. A to jsem do pejska blázen takový, že se vítám s ním jako první. Jíst dostane taky první, stále ho muckám a pusinkuju a nemůžu se ho nabažit. Jelikož přišel Timmy (díky kamarádům, kteří mi ho pořídili) hodně brzy po odchodu Montyho, tak jsem na něj ještě víc ulítlá, než na zbytek smečky, která si toho "všímá". Ale po odchodu Montyho jsem byla "zralá na prášky".

Ono právě tohle jsou pak následky toho, když těm našem miláčkům dovolíme vše. Jak stále píšu, nemusí se můj názor shodovat s ostatními .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OndraGonga Zaslal: út leden 26, 2010 10:28 am Předmět:
Já si myslím, že pes do postele patří, ale bohužel s tím mám blbou zkušenost vzhledem k tomu, že brutálně chrápe a to já opravdu snáším velice špatě. Problém je v tom, že když do postele může 8 měsíců, těžko mu teď budu vysvětlovat něco jiného. Je to tak, přílišné rozmazlování se ne vždy vyplácí. Bohužel neumím být dostatečně důsledný a mladej mi pak leze po hlavě. A další problém u něj je, že veškeré běžné tresty (vytahání za kůži na krku, přimáčknutí k zemi, znehybnění ) mu jsou úplně ukradené a zcela se míjí účinkem. A bít ho nechci a nebudu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SoVa Zaslal: út leden 26, 2010 10:39 am Předmět:
tak u nás spí Bohoušek v nohou a k ránu mi jde položit hlavu do podpaží a nechá se ohlazovat...Blaženka mi spí u boku s dekou jenom přes zadek protože nemá ráda vedro a vydrží tak celou dobu
Ani jeden mi nejdou k hlavě (to jsou fakt vyjímečné případy že trpí nedostatkem prostoru asi)
ale dřevorubci jsou to tedy pořádní, ale já už bez toho pomalu nespím
zajímavý je že u nás spíme tři na jedný půlce a páníč?ek se rozvaluje sám a buldíci opravdu dodržují pomyslnou hranici...
Já proti spaní nejsem, naopak třeba v zimě je teplíčko pod dekou k nezaplacení (kdo nemá ústřední topení ví o čem mluvím )
Bohoušek si v pohodě vyskočí kam chce nikdy jsme ho neomezovali a že by mi až tak přerůstal přes hlavu to se mi nezdá...když ho sundám s gauče a řeknu nesmíš, tak to chvíli pobírá a pak s přemlouvajícím pohledem sedí na zemi a čeká kdy změknu
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Marika a Timmy Zaslal: út leden 26, 2010 10:46 am Předmět:
No jo, to teď taky máme. Manžel slyší v noci i trávu růst a je pro změnu na prášky ze mě, protože teď Timmy je u mě na zemi v pelíšku a já mám u něj ruku a k ránu mi hopská do postele. Pak se skulí k Milanovi a chrní mu do ucha, případně mu olíže ucho a vousky . No a manžel v práci musí podávat výkony, tak se mě? už ptal, kdy ho tedy naučíme spát dole v obýváku a nebude nám chrápat, plácat ušima, pobrekávat a funět v posteli nebo v ložnici všeobecně. Občas dole usne, ale když se plížíme z obýváku, většinou vystřelí a chce s námi (s jeho smečkou) do hajan. Ale hajany jsou takové, že se nahoře rozdivočí, stihne se mi 2x vyčurat na předložky v koupelně (mimochodem peru snad každý den) a stihne i hodit bobek, takže smrad, úklid a uklidnění a větrání. Pak většinou ťapká po plovoučce, lehne si předkem tělíčka na zem, zadek ve vzduchu a vyzývá ke hře. Do toho začne štěkat, takže to slyší i sousedi a je fakt k nakousnutí. Zlatíčko jedno. Pejska vůbec netrestám, jen když kouše kabely k PC a pod. nebo něco chce shodit a ublížil by si nebo hrozí jiná pohroma, tak máme ruličku z novit a tu stačí protřepat v ruce a říct rázně fuj. Jde pak hledat něco zajímavějšího. Zpočátku jsem jen řekla fuj a třepla ho tou ruličkou po prdýlce, tak koukal, co to. Teď má respekt, ručně bych netloukla, nepřišel by pak k napřažené ruce, alespoň u Montyho to tak bylo.

Mě nevadí ani když chrápe, prostě manžel taky a co??? Přece ho taky nevyhazuju z postele . No ale asi budu muset slíbit, že do 6 měsíců tam bude se mnou a pak ho necháme dole, ikdyž bude kňučet. Jako s miminkem. Dojdu se na něj kouknout a pomazlit ho a pak zase půjdu spát. Mám teď ale vlastně pochroumanou ruku, spadla jsem na ledu , tak to zkusím odnaučit teď. Marodím. Aby se manžílek vyspinkal do růžova. Přeci jen mě teď ošetřuje, češe vlasy a pomáhá mi s oblíkáním, tak ho musím taky trošku nechat vyspat, na ty úkoly.

Dneska jdeme do školy, tak ho nemůžu cvičit já, tak jsem z toho smutná , vyloženě se tam Timmy vyblbne i s pejskem, co je před námi nebo po nás. Teta Jitka má pro nás vždy novoty. Teď třeba trénujeme zuby (jsme tam i s výstavníma pejskama, což ale není na závadu, naopak). Je to dobrý i kvůli veterině, Montík si do pusy nenechal šáhnout a neotevřel ani za nic. A přitom když byl ke konci tak nemocný, tak by vet ráda věděla, proč nejí a tak rychle hubne, jestli nemá třeba jen problém v tlamce. Monty statečně zatnul zuby a nic neukázal.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OndraGonga Zaslal: út leden 26, 2010 11:00 am Předmět:
No jo, jenže když ho necháte do půl roku spát bez výjimky s vámi (ne, že ybch byl proti tomu, protože co se nevymazlí do půl roku, tak se už envymazlí nikdy ) tak už mu to pak vůbec nevysvětlíte. Vím moc dobře o čem mluvím.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Olga Bruncková Zaslal: út leden 26, 2010 11:00 am Předmět:
u nás je to tak, že Amálka začne večer zavrtaná zcela pod peřinou a zády nalepená na mne jako žvýkačka. Pak se v průběhu noci posune k nohám, vystrčí nos aby mohla dýchat a nad ránem přijde, zaškrábe na peřinu abych jí nadzvedla a lehá si hlavou na polštář (jak říkám čumáček na čumáček) a dokáže se nějak přivrtat ke mne do podpaždí. Baví mne koukat jak se vrtí a špulí prdélku. Naštěstí vůbec nechrápe. Občas nemám moc místa,když se pod peř?inou nasměruje naštorc, tak jí otočím a spíme dál. Určitě bych neměnila.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Milan a Flek Zaslal: út leden 26, 2010 11:05 am Předmět:
Určitě je to věc názoru. Když se psovi od mala nedovolí postel, tak do ní chodit nebude. Je na každém co mu dovolí. Za mě pes jako je frbul do postele také patří. Teď v zimě je po ránu vytápění postele pomoci fr. buldočka k nezaplacení (jak píše Soňa). Když pominu plynatost, tak je tento způsob topení zcela ekologický. Nevím čim to, ale i na to chrápání jsem si zvykl a to mám pod peřinou dřevorubce dva. V posteli bývají dřív než já, žili jem musím upravit a udělat si místo. Někdy koukaj, že to vypadá, že já mám jít do pelechu, ale toho se fakt nedočkají. Když usnu tak už o nich nevím.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monika Zaslal: út leden 26, 2010 11:08 am Předmět:
Jámám taky oba v posteli,ale jen když manžel není doma on je tam nesnese.Naštěstí je doma jen asi šest dní v měsíci,tak to nějak vydržíme a hned jak vytáhne paty tak spíme spolu.A oni normálně ví,že když je starý bručoun doma,tak se do postele ani nehrnou a máte vydět pak tu radost když vypadne.No a to chrápání je fakt kolikrát neunosné to do nich musím párkrát šprtnout at přestanou,ale když už usnu tak je mi to jedno.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Marika a Timmy Zaslal: út leden 26, 2010 11:11 am Předmět:
tak pokud nechrápe a nevyluzuje jakékoliv jiné zvuky (rušící páníčka), tím myslím i ty z druhého konce i s příslušnou libou vůní , tak je to fajn. Já proto taky si ho nechávám skočit ráno do postele a koukám a uždibuju si ho po kouskách. Jenže Montík pak přidával v noci i olizování nebo spíš okusování tlapek a pak rozdýchával a funěl jako blázen. Pak si sednul, plácal ušima, různě se drbal a když se uvelebil a usnul, chrápal jako náš děda a to bylo i na mě moc. Proto se páníček bojí, že to bude stejné a on se nevyspí. Je pak jak zmlácenej holí a to zase, ať Timmíka miluju sebevíc, to mi je manžel a vyspinkaný přeci jen trošku milejší . Ten až si to tady přečte
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SoVa Zaslal: út leden 26, 2010 11:11 am Předmět:
Milane tak u nás se doslova čeká až panička vleze do postele...
Blaženka se uhnízdí v pelíšku v obyváku a pokud se jí nepodaří vytuhnout tak je ve střehu aby jsme jí náhodou nezapomněli...pokud spí tak jí pohlazením budím při odchodu protože je švecprťavec a do postele se nevyškrábe a nedostala by se tam co usnu
Bohoušek je specialista celý večer se válí v křesle a když usoudí že už je dost rozlámaný a mohlo by se jít do postele tak se přede mne posadí a "čumí" hypnotizér hadr...třeba půl hodiny pak buď usoudí že jde ke mně na gauč a nebo já zjistím že je vážně pozdě a odsouváme se do ložnice...pořádek je holt pořádek
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mirek a Hugo Zaslal: út leden 26, 2010 11:50 am
Hugo a postel- samozřejmě, že ho tam máme nakýblovanýho furt, ale to chrápání je opravdu otřesný!
Dneska jsem metodou pokus omyl přišel na to, že když ho otočím na záda a takhle spí tak chrápe subjektivně míň problém je v tom, že se mi v noci vždycky přetočí a je to nanovo!Nevím taky proč, ale už od mala má blbej zvyk spát mi u hlavy úplně? původně si opíral hlavu o můj krk.Žil jsem vždycky v domnění, že psi spí zásadně u nohou....
Když už je to nesnesitelný tak ho vyhodim on jde do pelechu chvíli tam řeže dříví a až si myslí, že spím (dneska poprvé) potichounku skočí k nohám kde ani nedutá ani nechrápe- přijde mi zvlášťní, že když mu dám nůž na krk v podobě vyhození z postele dokáže chrápání ovládat a je zticha jen oddechuje!
Začínám mít podezření, že někteří buldočci nejsou ani psi, ale spíš lidé a asi k němu začnu takto přistupovat- musim najít tu knihu od SUN TSU Umění války!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mirek a Hugo Zaslal: út leden 26, 2010 12:09 pm Předmět:
Trošku si rýpnu škoda, že tady admini a moderátoři nefungují tak jako na jiných fórech jsou tu totiž i funkce spojení témat, rozdělení, nastavení tagu jako upozornění= téma je vždy v seznamu navrchu atd...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SoVa Zaslal: út leden 26, 2010 12:09 pm Předmět:
Mirko...otázka na kolik se vyspal Hugínek...třeba si dával pozor aby vás nevzbudil tak jen podřimoval a byl ve střehu, aby nepřišel o kontakt s vámi...jen domněnka...ale zase věřím že to doma sám přes den dotáhl

u nás to tak je když podřimují - nechrápou...a když usnou v noci natvrdo jsou to dřevorubci které pomalu nevzbudí ani odsunutí stranou

a mytí pacek na to je specialistka Bláža...u nás začne k ránu...mlaskání, funění a drbání...je to signál že je čas vylézt z postele a jít venčit...pravidelnost nade vše - v sobotu a neděli půl sedmá ráno¨
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mirek a Hugo Zaslal: út leden 26, 2010 12:25 pm Předmět:
To sem to dopracoval už i ženskou tady ze mě dělají
To je mi srdečně jedno jak se vyspal Hugínek on chrápe furt a já chodím do práce však on to zas takovej chudáček není
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Olga Bruncková Zaslal: út leden 26, 2010 1:16 pm Předmět:
s tím olizováním, mne ještě před spaním Amálka pod peřinou olizuje nohy, někdy i deset minut. Když chci spát tak to vadí , ale má alespoň? jemný jazýček. Kocour v noci přijde na pomazlení a olizuje mi ruce - to je jako když vás berou smirkem!
Jestli to není pokyn jako že se mám důkladněji mýt?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LuciqueLand Zaslal: út leden 26, 2010 1:17 pm Předmět:
Tak Bessi teda taky chrupká v posteli. Když byla malá,byla taková vystrašená,tu první noc vyběhla z pelíšku a začala chodit po pokoji a kňučet,nevěděla,kde je a mě jí bylo líto,tak jsem jí vzala do postele.To se přitulila a spinkala hned! No a to nám to nějak zůstalo...Do postele teda chodí jen,když si tam lehnu,tak si skočí za mnou. A někdy když nechci,aby tam šla,tak jí to vysvětluju a dám jí dolů a když vidí,že jako nee,tak se umí taky naštvat-jde do pelíšku a začne ho hrozně škrábat a tak chrochtá,hned poznám,že je naštvaná...ale to je málokdy. A navíc mi v posteli nevadí,protože mi leží u noh,celá pod peřinou jen hlavu má venku...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Albi Zaslal: út leden 26, 2010 1:18 pm Předmět: Bezva téma
Naše fenka si myslí, že slušně vychovaný pes chodí spát nejdéle v 9 večer. A proto s úderem 9 začne chodit k nám, ke dveřím do ložnice, k nám, pohled na nás, na dveře,... jen blbej by nepochopil. Pokud nechápem, přidá štěkání. Takže ven vyčurat a televizi do ložnice. Jenže venku se ,,zchladí a nabije" a začne postelové rodeo. Hups sem,tam, okousat prsty u nohou, hup na nos ,...
Pak vprostřed výskoku všemi 4 se jí ty nohy ve vzduchu rozjedou, zadní dozadu,přední šikmo vpřed, ještě před dopadem zavře oči a je tuhá. Co jí máme, vždycky nevěřícně koukáme, jestli žije, ale dvojí spokojené mlasknutí nás přesvědčí, že prostě usnula. Teď je jí 5 měsíců a začíná chrápat, tak se ,,těším". Jinak spí nejraději vprostřed mezi polštáři. Ráno ,když se oblékám, se snaží se v té posteli schovat, aby nemusela ven. No prostě sranda. Lenka+Albi
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Radka Zaslal: út leden 26, 2010 1:21 pm Předmět:
já už si postel nedovedu bez psa představit...Bessy (jezevčík) s námi spí už 13 let a ted i černoušek....ještě že nejsou dogy..alespoň trochu místečka nám zbývá..ale jak už jsem někde psala..manžel ráno "to zase byla noc , parchanti"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Choupette Zaslal: út leden 26, 2010 10:40 pm Předmět:
Nase Supetka na gauc nesmi, ale muze na svoji deku - ktera je polozena na gauci:-) Naucili jsme ji tak hlavne kvuli castym navstevam u nas v byte a nechceme aby si skakala na gauc mezi hosty. Stejne tak je to prakticky kdyz jsme na navsteve nekde my - nevidi svoji deku takze ji nenapadne jit na gauc u pratel. No nenapadne,.... napadne ale staci rict ne a pochopi to. S posteli je to tak ze s nama kouka na TV ale pred spanim jde k sobe do pelisku - nadava a zkousi se xkrat proknourat k nam, ale jsme rezolutni. Myslim ze je to vyhodny nejen kvuli nasemu sexualnimu zivotu, ale i do budoucna kvuli detem. Predstava ze lezime se psem mezi nama a ja do toho kojim mimi z druhy strany a podobne se mi moc nelibi.... No a rano po prvnim venceni se jde k nam "dopect " pod perinku - nekdy i bez venceni. To byste neverili jak takhle dokaze vydrzet nevycurana:-)!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hector Zaslal: út únor 09, 2010 10:16 pm Předmět:
Tahle diskuze je nějak nevyvážená, takže musím něco přidat.
U nás bylo jasno od začátku, protože já jsem alergik a se psem zkrátka spát nemůžu. Prvorozený Hector nesměl do postele ani tlapku strčit. Když přišel druhý pes-Danny, tak jsme se po ránu vždy přesouvali doválet se společně se psy na rozkládací pohovku a ložnice byla pro čoklíky úplně tabu.
Párkrát jsem ovšem vyměkla nebo mě bylo třeba vyštvat z postele a nejlíp fungují po ránu právě střeštění čoklíci, kteří se vřítí do postele, olížou vše, co jim přijde pod nos. Takže jsme začali provozovat ranní siestu - pesany po ránu jeden z nás do ložnice pustí a pak si všichni společně užíváme válení a drbání, takhle vydržíme docela dlouho (radši tu nebudu publikovat žádný čas).
Přesto pořád držíme jasnou hranici, oba bulďoši si večer jdou na své místečko a naopak těžce nesou když jim ponocujeme v jejich místnosti a nemáme se k odchodu. Ráno do postele můžou, ale ne každý den a automaticky, takže ložnice zůstává vzácná a jen na dovolení a o to víc si oba naši psy váží těchhle chvilek.
Stalo se mi totiž taky, že Danny vrčel na páníčka, když ho večer vyhazoval z postele, kam jsem mu já dovolila jít, takže jsem poučená a nikdy už nedovolím aby došlo k podobné konfrontaci. Potvrdilo se mi totiž, že postel je opravdu důležitá pro autoritu páníčků a pes by v ní neměl spát automaticky. O hygieně, nepohodlí, chrápání a ztrátě intimního života ani nemluvím.
Gauč? je jiná: ten v podstatě? patří psům, sdílí ho s námi a mačkáme se tam všichni 4 jako sardinky. Přehoz i polštář?e snadno vyperu. A když jsme někdo doma nemocní tak právě na gauči můžeme provozovat léčebné obkládání psem-máme na to už systém:Hector lehává pod křídlem a nesnáší deku, Danny naopak u nohou a v teplíčku pod dekou. Totéž budeme provozovat až přijdou děti, obkládat psem
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OndraGonga Zaslal: út únor 09, 2010 10:22 pm Předmět:
Proč ne, když to funguje. Svou roli podle mě hraje ale i to, že je jich víc a spí spolu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Radka Zaslal: út únor 09, 2010 11:04 pm Předmět:
absolutně respektuju rozhodnutí ,že pes nepatří do postele ,ale u nás je to už tak ,že já bych nemohla spát bez něj .......a i manžel a to je už co říct.....
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Marika a Timmy Zaslal: st únor 10, 2010 8:30 am Předmět:
tak se musím pochlubit. Skoro po třech týdnech musím konstatovat, že Timmy spal dole jen 2x. Když večer usne, snažíme se jít potichu, nicméně nás vždycky slyší, takže pak nahoře dělám oči na manžela, aby povolil. No a pak s radostí běžím dolů, vyzvu Timmyho do postele a někdy ani to ne. A pěkně si to užívám. Chrápou oba nastejno, jen ten jeden furt mlaská. čímž mě vzbudí. No tak asi tak. Jo a musím dát datum, do kdy s námi takhle bude v posteli, tak říkám, že do půl roku, pak ho naučíme dole, snad to nebude moc brutální . Pro mě.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hector Zaslal: st únor 10, 2010 3:42 pm Předmět:
Jenomže v tom je Mariko právě ten omyl. Jakmile člověk jednou psa do postele pustí a hlavně jako štěně tak mu už pak později nevysvětlí proč to najednou nejde. často taky proto, že si na to všichni natolik zvyknou, že už to nechtějí měnit.
Ondro Hectora jsme měli do roku samotného a do postele nesměl a fungovalo to, první měsíc si kňučel, pak už jen po ránu se dožadoval vpustit do místnosti, ale později to bral normálně jakože to tak má být.
Samozřejmě nikomu to nenutím, u nás to byla zkrátka podmínka soužití.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Marika a Timmy Zaslal: st únor 10, 2010 3:49 pm Předmět:
takže nechat ho kňučet, nebude si myslet, že ho nechceme do smečky, panebože nebo že ho nemáme rádi , ? Manžel je pro, aby spal dole. Monty tak byl zvyklý, ale tenhle bobeš je úplně? rozkošný a nerada bych mu upírala alespoň tu "lásku". Asi nevydržím ho nechat bulit dole. Ještě leží u dveří na dlažbě, jako úplněj bezdomoveček a to mě trápí
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oliwie Zaslal: čt únor 11, 2010 12:08 pm Předmět:
Tak našeho prvorozenýho sme si do postele vzali hned,páč byl a vlastně furt je hroznej závislák!Usnul jen v případě,že ležel na náký části mýho těla,aj ruka pod hlavou mu stačila:)!Ale jakmile sem se nenápadně zvedla,tak byl hore a bylo po spánku!Třeba hodinu se za mnou coural po bytě s unavenýma červenýma očima a čekal až se konečně zastavím a on si bude moc lehnou třeba na nohy při umývání nádobí...no děs běs !Ted už na tom není tak zle:),ale místo mezi náma je prostě jeho /ach ten intimní život:)))/!Ale od té doby co má novýho brášku /dostal ho k vánocům / tak chodí spát dobrovolně do pelíšku a k nám do postele si vleze třeba až v půli noci!Fakt nechápem,kvůli bráchovi to asi nedělá,páč ten by byl rači s nama v betli,ale zavedli sme,že bud oba v pelíšku bo oba v posteli...no každopádně je pelíšek po roce konečně k něčemu:)))
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Marika a Timmy Zaslal: čt únor 11, 2010 12:41 pm Předmět:
no já jsem manželovi taky říkala, že pořídíme ještě jednoho, ale neee, jeden prý stačí. Mě asi ne, já bych taaak moc chtěla ještě jednoho, ale je jasný, že se na tomhle musíme domluvit. Takže uvidíme. Je zase fakt, že jednoho pejska nám rodiče pohlídají, ale dva ? Jezdíme kvůli tomu přes půl republiky a pak teprve můžeme k druhým rodičům. Jelikož mají 2 kočky a to by nešlo dohromady. Oni se psů bojí a pak třeba 2 dny nechtějí dom.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oliwie Zaslal: čt únor 11, 2010 1:15 pm Předmět:
No můj přítel byl nepejskař,ale jednou se nechal ukecat a už máme smečku:)!Vysvětlila sem mu,že už je jedno jestli krmíme a venčíme jednoho bo dva psi a Lexík je za to rád,že není doma sám,dyž sme v práci a má si s kým hrát,jen teda to místo v posteli se úží ))!Ale je fakt,že dát na hlídání 2 psi už je obtížnější...a to se mi ani nechce,takže všechny dovolený atd uzpůsobujem pesanům a všude jezdíme spolu!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gábina+Žolda Zaslal: čt únor 11, 2010 1:24 pm Předmět:
U nás to bylo tak, že já jsem nechtěla psa v posteli. Od prvního dne měl pelíšek hned vedle postele u mé hlavy a třeba jsem k němu dolů dala ruku, aby věděl, že tam jsme (i když to ani nepotřeboval, byl to suverén od prvního okamžiku ) Nikdy nebyl skákací typ, takže se do postele sám nedostal. Když ale trochu povyrostl, tak si v noci stoupl na zadní a předníma se opřel o postel nám u hlavy. Já jsem ho vždycky sundala zpátky do pelíšku, ale po nějaké době jsem zjistila (a Žolda taky), že když to zkusí u páníčka, tak ten (podle jeho slov) než by se několikrát za noc budil funěním do ucha, tak ho radši jednou zvedne nahoru do postele. Všem nám bylo jasný, jak je to doopravdy a že je to jenom o tom, že chlapi jsou prostě měkoni a chtějí se mazlit s malým roztomilým štěňátkem. Takže sbohem výchovo!
Ale Žolda to naštěstí chápe a spí zásadně v páníčkových nohách a na mou půlku postele jde jenom výjimečně nebo když ho k sobě pozvu (protože taky nejsem z kamene a když se kousek ode mě roztahuje můj brouček, tak si ho někdy stáhnu k sobě pod peřinu )
Ale musím říct, že někdy spí i na zemi, pod postelí, pod stolem nebo v pelíšku. Nějak se nemůže nikde nastálo uvelebit

Ale jak píše Lucka Hectorková o tom gauči. U nás je to těžký, když máme 1+1 a ve dne je postel gauč a v noci postel Ale mám plán. Až bude pořádný bydlení a opravdová ložnice, tak bude i malej brácha a budou s Žolíčkem bydlet ve svým pokojíčku. Teda jestli se plán zase nezhroutí díky páníčkovi, že
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OndraGonga Zaslal: čt únor 11, 2010 1:29 pm Předmět:
Tak si to plánuju taky, akorát teda chybí jen ten malej brácha a důslednost. Já si sice myslím, že pes do postele patří, ale s tím naším se spát prostě nedá, když máte tak slabé spaní jako já. Buď chrápe, nebo mlaská, leze nám po hlavě, olizuje si packy, případně si ve čtyři ráno chce hrát. Ale ráno, když má jít ven, tak zrovna chce hrozně spát a musím ho páčit heverem.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oliwie Zaslal: čt únor 11, 2010 1:40 pm Předmět:
Náš Lexík začal chrápat brutálně až nák v roce a kolikrát je to fakt neúnosný!Různě s ním měním polohy,dloubu do něho,mlaskám a nic nepomáhá...asi proto začal spát v pelíšku,že ho v noci prudím !Ale ted začal chrápat aj malej,ve 3měsících je to docela divný ne...žeby aj totok obšlehl od bráchy? ))
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hector Zaslal: čt únor 11, 2010 5:23 pm Předmět:
Tak my jsme taky pořizovali Hectora ve chvíli, kdy jsme měli jen 1 místnost a postel=gauč a nějak se nám podařilo mu vysvětlit, že v noci do postele/gauče nesmí a přes den s námi když mu dovolíme může.
Danny už přišel do bytu 2+1, takže jsme jim zatrhli kompletně ložnici a oba spí v obyváku, kde mají i ten původní gauč/postel. Většinou usínají na gauči. Večer když se dýl koukáme na telku a překážíme jim na tom jejich spacím gauči, tak zhnuseně okukují kdy už vypadnem k sobě. No a během noci střídají svůj pelech, gauč a ještě sedací pytel jak se jim zrovna líbí.
Jo a chrápání je ďábelské, Danny je slyšet přes stěnu až do sousední místnosti a to bydlíme v cihlovém domě. S ním by se fakt ani spát nedalo.
O co bych ovšem nechtěla přijít je právě to ranní vítání, muchlování a povalování, to jsou oba k zulíbání.
Mariko, jestli chceš svého psa naučit spát samostatně tak musíš bohužel ten měsíc kňučení vydržet. Anebo si zkrátka přiznejte, že ho chcete mít v posteli a už u toho zůstaňte. Nejhorší je jednou povolit, podruhé ne, pak v tom má pes guláš a není mu jasné, co je teda žádoucí a bude to zkoušet do nekonečna.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SoVa Zaslal: pá únor 12, 2010 7:21 am Předmět:
Tak u nás jsem vyměkla já...Bohoušek do postele nesměl...pak jenom ráno na mazlení...a ted abych se uskrovňovala...ale on taky nejraději spí v nohách tak to zas takovej problém není...máme rituál že v noci v nohách a ráno do podpaždí tulit se a nechat ohlazovat
Blaženka začínala spinkat v pelíšku vedle postele, do doby než byla fit a celej ten předešlej smrádek se z ní odmočil do postele si nevyskočí, tak jí musím pomoct...zásadně spí v boku,kde vydrží celou noc a jakékoliv hlazení jí děsně otravuje a budí
A páníček je taky proti a tak fakt dodržujou tu pomyslnou půlku a zatímco já se mačkám on se rozvaluje..ale neměnila bych
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Petra a Brutík Zaslal: ne únor 14, 2010 1:54 pm Předmět:
v každým případě u nás Brutík patří do postele.Kupovala jsem si ho s tím,že si ho tam budu brát.Manžel byl ze začátku jasně proti,ale teď ho v tý posteli čuchá taky.Ale je to kamioňák a jezdí domů jenom na 48 hodin v týdnu,tak mám naštěstí Brutíka pro sebe.Spí u mě u hlavy,ale někdy se odvalí a to jsem z toho nešťastná,protože já ho hrozně ráda čuchám.Ještě mu nejsou ani 4 měsíce,tak zatím nechrápe,občas tak trošku funí,ale je mi to příjemný.No a ty rána,kdy mě budí..K nezaplacení.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OndraGonga Zaslal: ne únor 14, 2010 4:56 pm Předmět:
"já ho hrozně ráda čuchám" Jak příznačné. Znáte to, když si zaboříte nos do jeho kožichu a po těle se vám rozleje takový ten úlevný a hrozně fajn pocit, co?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Petra a Brutík Zaslal: út únor 16, 2010 7:51 pm Předmět:
mě nejví berou uši
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hector Zaslal: st únor 17, 2010 11:27 pm Předmět:
nejlíp voní když hluboce usnou po celodenním výletě, tak nějak se vypečou do voňava jako housky
Udělám vám všem radost Po tom, co jsem tady popsala naše důsledné odmítání psa v posteli, tak jsme teď o víkendu měli jednoho na hlídání u ségry a ten druhý zůstal asi po roce úplně sám samotinký, takže jsme ho přece museli vzít do postele i přes noc.
Hector byl v sedmém nebi, ani nedutal, neuchráp, neuchrocht a ležel mi stočený do klubíčka u hlavy celou noc aniž by mě vzbudil. Ráno si dal oboustranné odrbáníčko mezi námi a den byl pro všechny zase jednou krásnější.
Jak jsme mohli existovat když jsme ještě neměli psa?
I bez toho jednoho ze dvou bylo doma prázdno a pusto.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noemi Zaslal: pá únor 19, 2010 9:08 am Předmět: ...
Když si ségra pořídila Rozinku a dostala odvahu to asi po měsíci oznámit taťkovi před návštěvou, tak jí rezolutně oznámil, že se 2 psy tam nebude a ať toho druhého jde okamžitě vrátit. Tak to samozřejmě obrečela, fenku dávala před návštěvou (jezdí tam i 2x týdně) na hlídání tchýni, nicméně pak jí bylo dovoleno přivézt oba, a teď jsem se dokonce dívala, že si její 40-tikilovou obludku taťka i hladil . Jen se nesnáší s naším Baxem, čili jsou oddě?lení - v různých místnostech...je to složitější při přesunu k venčení, ale dá se to zvládnout .

O Pegči taťka ještě neví - by mě asi zabil (je mi přes 40, ale on to ještě stále nějak nepochopil )...takže jsem v nejhorším případě domluvená se sousedkou, že Pegču pohlídá. Když mi teď volal, ať přijedeme, že pro nás klidně dojede autem a doveze nás i se psem, tak jsem si jen v duchu říkala: "Kdybys věděl !"

Taky si moc nedokážu představit, jak zvládneme dovču - tam hafoši nepřipadají v úvahu a je to na 10 dnů , ale určo to vyřešíme. A na školní výlet to vidím tak, že Bax půjde na službu a Pegču nějak propašuju s sebou . Děcka aspoň budou mít o zážitek víc .

No, a do postele se nám samozřejmě cpou zlatíčka oba . Už si ani nedokážu představit, jaký je život bez všudepřítomných chlupů .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Marika a Timmy Zaslal: ne únor 21, 2010 3:51 pm Předmět:
již jsem někam psala, ale už druhý týden spí Timmy dole. Máme na něj "fintu". Necháváme mu zaplou televizi, aby se po půl hodině vypla. Kníká jen malinko, když nás slyší a probere se, když se plížíme do ložnice. Jinak když zabere a spí, nechávám stejně preventivně zapnuto a to je v pohodě.

Naučila jsem si ho na gauč a Mirek a Hugo sem někam dával odkaz, jak je to s dominancí u psů, takže je to přesně o tom, jak dělám stejné chyby znova. Ikdyž je tenhle úplný pohodář, zatím, tak teď zase přeučuju spát ho v pelechu. Ani nedávám jemu první jídlo, ale až po nás. On nějak moc neloudí, tak to jde. Uvídíme, co z něj bude a hlavně ta puberta. Teď jsme měli dceru v pubertě, to bylo ale na několik let, tenhle prcek si to odbude během několika měsíců, takže to bude snad paráda
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Marika + Timmy a R2 (Artur)
Offline
Uživatelský avatar

Marika a Timmy

Site Admin

 • Příspěvky: 1148
 • Registrován: pát led 08, 2010 12:11 pm
 • Bydliště: Zlatníky

Noční kňučení

Příspěvekpát dub 02, 2010 1:25 pm

Převzato ze starého diskusního fóra, zde můžete pokračovat v další diskusi
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nikki Zaslal: čt leden 07, 2010 12:55 pm Předmět: nocni knuceni
ahoj,
tak mame opet jeden problem..teda kdyz pominu stale nevyresene obskakovani nohou...charlie byl zvykly spat ve vedlejsi mistnosti ve svem pelechu a rano chodil k nam do postele..treba kdyz sel pritel do prace, tak sel charlie ke mne do postele..uz nekolik mesicu to takhle fungovalo dobre, nicmene ted knuci nekolik dni skoro celou noc a chce k nam...
mozna to muze byt i zpusobeno tim,ze ted, co mam zkouskove,tak na nej moc nemam cas..tak ma treba vic energie a v noci nechce spat.nebo nevim..
s koncem curani doma to taky zatim nevypada moc dobre, myslite,ze by pomohlo davat jidlo ve stejnou dobu kazdy den a vencit taky v stejnou hodinu?
------------------------------------------------------------------------------------------------------
OndraGonga Zaslal: čt leden 07, 2010 4:27 pm Předmět:
Tak ho pusťte k sobě a máte po problému. Je přirozený, že chce k vám, prostě chce spát se svou smečkou a to jste vy. Takkhle se cítí z ní vyloučený a nechápe proč. Nepíšete kolik mu je, ale čím víc jako malej musel spát sám, tím víc mu kontakt bude chybět v dospělosti. Tak neváhejte a rychle to dožeňte, protože PES DO POSTELE PATŘÍ!
Pravidelnost ve venčení a krmení samozřejmě pomoci může a když nepomůže je i tak přínosná, protože pes v základních věcech pravidelnost a řád má rád. Dávají mu jistotu a klid, pes potřebuje cítit, že věci jsou takové jaké mají být. Takové ukotvení potřebuje v nějaké míře každý, i vy.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jaromira Zaslal: čt leden 07, 2010 6:12 pm Předmět:
Naše holky dostávají papu v určitou dobu.Můžem si podle nich řídit hodinky .Akorát když se přesouvá čas tak v tom mají chvilku zmatek

Nedokážu si představit je nepouštět do ložnice,oni tam opravdu patří.Pokud nemůže do postele tak aspoň pelíšek u postele
------------------------------------------------------------------------------------------------------
katkon26 Zaslal: čt leden 07, 2010 7:49 pm Předmět:
tak já teda opětovně přiznávám, že naše Žofie s námi nespí , spí odmala v pelíšku ,ale ráno jakmile se zavrtíme ,tak jde do postele -nevím jak pozná že už je ráno, když je furt tma a dospáváme. když vstávám na ranní tak si dospává sama v posteli. AAAAAle když má přítel noční tak spíííí se mnou .
my tedy s kňouráním zkušenosti nemáme. ale jídlo dáváme odmala taky pravidelně. i venčení. a velmi rychle si zvykla na režim

zapomněla jsem podotknout , že pelíšek měla u postele, ale s nástupem maximálního chrápání jsme to přesunuli do kuchyně.ovšem nikde nemáme dveře, takže nás má pod dohledem
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nikki Zaslal: čt leden 07, 2010 7:58 pm Předmět:
no jak rikam..on s nama spi treba tak od sesti,ale ne celou noc.. i kdyz parkrat taky,kdyz byl pritel pracovne pryc atd..nedokazu si predsdtavit,ze by spal u postele v pelechu,pze si myslim,ze by tam nespal,myslim,ze by lezl za nama..s nim s fakt spat moc neda:) on se hrozne vrti a spi na tak blbym miste,ze ja vzdycky musim byt zkroucena,abysme se vesli a navic to chrapani uz je taky dost hlasite:)
spi hned ve vedlejsi mistnosti a to hned za dverma..ted se mu to ale nejak nelibi no.
driv jsme taky krmili v presnou hodinu,ale pak nam delalo problem,ze o vikendu to bylo jinak a pres tyden taky,ale snazili jsme se..ale charlie sam odmital jidlo pak a tak jsem mu ho dala az jindy,tak je to ted takovy prehazeny,ze mu to dam jako odpol,ale nekdy v jednu,nekdy ve tri..a nevim no..rada bych se taky vratila asi k tomu systemu..pze mi i prijde,ze ted zere min,nez predtim,kdyz v tom byl system a chtela bych,aby byl trosku baculatejsi nez je..
------------------------------------------------------------------------------------------------------
OndraGonga Zaslal: čt leden 07, 2010 8:36 pm Předmět:
Já nechci nikoho soudit za to, že si nebere psa do postele, to vůbec ne. Jen tak nějak cítím, že prostě chce být se mnou a já s ním, přijde mi to přirozené. Někomu třeba ne a někdo taky chrápání prostě nezkousne (já taky občas ne a pak přicházejí ke slovu špunty do uší). Ale na rozumnou pravidelnost v jídle a venčení určitě najeďte. Náš bývalý pes Montík to měl taky tak-spal si v pelíšku a když chtěl, přišel do postele. Kolikrát jsem ho do postele tahal a chtěl jsem aby tam se mnou spal, ale on se sebral a šel si do pelíšku. Protože já se v noci vrtím a to ho štvalo, tak začal funět a poroučel se do svýho. ALe nikdo ho k ničemu nenutil, mohl kam chtěl a to bylo podle mě stěžejní.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bruno Zaslal: čt leden 07, 2010 9:27 pm Předmět:
Myslim, že nejdůležitější je stanovit psovi přesně co smí a co ne, aby v tom neměl guláš a zůstat důslední. Buď mu prostě povolíte, že do postele může a nebo nemůže a hotovo, bez vyjímek! Jak mu jednou povolíte a podruhý zakážete, tak to povede akorát ke zmatku bude to zkoušet a kňourat.
Takže myslim, že se teď budete muset rozhodnout, jestli postel ano či ne.
My jsme se domluvili ještě než jsme si Bruna přivezli, že do postele nesmí a to taky bez vyjímek dodržujem a problém nemáme. Zpočátku spal v pelíšku u naší postele s tim, že jsme měli ruku spuštěnou na něm, pak to šlo bez ruky a teď už je odstěhovaný v obýváku. A máme klid na spaní všichni. Akorát zůstavají otevřené dveře, protože Bruno se občas v noci přijde podívat, že tam jsme a zase odkráčí do svého.
Co se týče pravidelnosti souhlasím s ostatními. Nějaká by tam být určo měla. Ale s tou se nám taky nějak nedaří. Bruno teď zlobí s jídlem.
Tak pevné nervy.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Radka Zaslal: pá leden 08, 2010 5:49 pm Předmět:
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Radka Zaslal: pá leden 08, 2010 5:49 pm Předmět:
já si teda myslím....ŽE PES DO POSTELE PATŘÍ!!!!!!! a ted nahraju těm co mají opačný názor.....převlékám prostěradlo každé 3 dny,povlečení každý týden,někdy se nevyspíme, protože se na nás nekompromisně lepí (nespí v nohách ,ale mezi námi), chrápe tak že mě budí ,strašně prdí a smrdí (syn příjde ráno do ložnice a řekne "teda mami,fuj,to je smrádek,že vám to nevadí?) ve 4 ráno si začne dělat pedikůru (okusovat a vylizovat paciny) a u toho funí ,mlaská,chrochtá,to už mu začneme nadávat a nemůžeme pak na rozdíl od něj usnout...když se chceme třeba jen přitulit nebo dát pusu okamžitě je na nás a chce taky.....ale přesto...PES DO POSTELE PATŘÍ!!!!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------
radka Zaslal: pá leden 08, 2010 5:56 pm Předmět:
bruno,to je hezký jak mu stojí za to se jít na vás podívat jestli tam jste....jsou to zlatíčka,Ondro ,taky dobrý prosit psa at jde s vámi do postele a dostanete košem
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jaromira Zaslal: so leden 09, 2010 12:29 am Předmět:
Radko jsi moje krevní skupina
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alča+Bubu+Nelly Zaslal: so leden 09, 2010 8:51 pm Předmět:
Já si nedovedu představit,že by holky spaly někde jinde než s námi v posteli a to jsme měli boxerku ,teda před holkama a ta s námi taky spala,takže spíme se psi nebo oni s námi ? už 16 let
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Marika + Timmy a R2 (Artur)
Offline

MílaK

Stálý člen

 • Příspěvky: 715
 • Registrován: pát led 01, 2010 3:31 am
 • Bydliště: Brno

Re: Buldík v posteli

Příspěvekpon kvě 17, 2010 10:05 pm

tak jsem hledala příspěvky obojek na buldíka a narazila spaní v posteli, my máme Bětku z útulku a ona asi vůbec nepoznala postel, u nás spí na gauči ale vůbec nejde na postel a to jsme před ní měli tři boxery teda vždy byli doma dva.A dva boxeři v posteli to už něco je, to se pomalu nevyspíte, brní vás noha, do toho chrápou a prdí a smrdí, lížou se atd. ale já na to byla zvyklá, prala jsem povlečení každý týden i dřív a když jsem převlíkla tak to voňavé povlečení to měli naši boxeři nejraději. Tak když Běta do postele nešla tak jsem ji několikrát dala ke mně na postel ale ona za chvíli skočí dolů a jde na svůj pelíšek, když u nás spí dceřina Jack Russelka tak je v posteli ale Bětka nejde. :shock:
Ale co se chci zeptat máme na ní kšandy ,které se na zádech zacvaknou a jsou tam dvě očka na vodítko.Z tohoto postrojku se Bětka vyvlíkne, stalo se to když uviděla kočku a pak lidi se sekačkou a utíkala za ními / možná ji připomněli její původní majitele/ zakloní hlavičku dolů a vytáhne přední tlapky a je to, utáhnout to víc nemůžu to by ji škrtilo, a zase si myslím,že obojek ji bude táhnout když půjde na vodítku, bydlímě ve městě tak na vodítku jít občas musí,normálně netáhne.
stalo se Vám,že se buldík dostal z postrojku co je lepší obojek nebo postrojek :) ?
Offline
Uživatelský avatar

radka

Stálý člen

 • Příspěvky: 2871
 • Registrován: úte lis 03, 2009 10:21 pm

Re: Buldík v posteli

Příspěvekpon kvě 17, 2010 10:33 pm

Mílo,to máte nějaké blbé,mý máme takové,že to vůbec není možné aby se z nich vyvlékl....je teda fakt,že stály 500,-,ale má je dva roky a jsou jak nové,kdybyste chtěla juknu na značku :D
FRBUL JE NEJLEPŠÍ A BULDOČEK JE BŮH

Můj pes se jmenuje Schaquille
Offline

MílaK

Stálý člen

 • Příspěvky: 715
 • Registrován: pát led 01, 2010 3:31 am
 • Bydliště: Brno

Re: Buldík v posteli

Příspěvekpon kvě 17, 2010 10:53 pm

tak to bych byla ráda,protože jsem nechávala Bětku před obchodem ale vidím na ni ale teď když jsem zjistila,že by se mohla vyvlíknout tak nevím to bych ji ani nestihla, překvapila mě jak rychle utíkala za těmi lidmi, ten postrojek stál 140,-- já to zkusím najít na netu pošlu jak vypadá nebo Bětku vyfotím,Míla
Offline
Uživatelský avatar

Alča+Bubu+Nelly

Návštěvník

 • Příspěvky: 38
 • Registrován: sob črc 25, 2009 4:37 pm
 • Bydliště: Praha

Re: Buldík v posteli

Příspěvekpon kvě 17, 2010 11:02 pm

Ahoj,tak čtu o tech kšírkách ,my máme Rogz dog a ty teda sundat nejdou :) tady posílám jaké máme my :)
http://www.tagisky.cz/obojky-voditka-po ... -l-k2.html


a boxer v posteli je supr i když člověk je ráno zlamaný :) ,dost na to s mužem vzpomínáme
Offline

MílaK

Stálý člen

 • Příspěvky: 715
 • Registrován: pát led 01, 2010 3:31 am
 • Bydliště: Brno

Re: Buldík v posteli

Příspěvekpon kvě 17, 2010 11:17 pm

no to bych byla ráda za ten postrojek díky
Offline
Uživatelský avatar

Alča+Bubu+Nelly

Návštěvník

 • Příspěvky: 38
 • Registrován: sob črc 25, 2009 4:37 pm
 • Bydliště: Praha

Re: Buldík v posteli

Příspěvekpon kvě 17, 2010 11:30 pm

MílaK píše:no to bych byla ráda za ten postrojek díky

holky mají každa dvoje na střídání když se zašpiní,abych je mohla v klidu vyprat :) a obojky máme taky,ale nejvíc nosí postroj na doporučení vetky,hlavně kvůli páteři
Offline

MílaK

Stálý člen

 • Příspěvky: 715
 • Registrován: pát led 01, 2010 3:31 am
 • Bydliště: Brno

Re: Buldík v posteli

Příspěvekpon kvě 17, 2010 11:41 pm

tak tu značku znám,protože dcera má obojek,vodítko a postroj do auta,
já mám na Bětku postrojky dva a jeden je vlastně teď jsem to šla zkontrolovat stejný jak ten co jste mně poslali, jenže on je trochu těžší stál ale asi 250,--a já ho přestala dávat protože Bětka když jsme došli domů nebo i přišli na návštěvu k sousedce, tak se Bětka začala se třít o nábytek zeď,aby to měla pryč,tak jsem koupila ten levnější je tenší, a z toho se mně vyvlíkla, zkusím ji dát ten druhý a uvidím,
jinak chodíme na výlety byla jsem s boxery zvyklá 15 km běžně, s Bětkou jsem měla obavy,aby nebyla unavená, chodíme s kamoškama a tři psi pitbulka,jack russel a moje Bětka, Bětka pěkně cupitá, :P chrochtá, proleze každou kaluž pak si radostí poskakuje a ty dvě pitbulka a jackina ruselka lítají po lese jak pominuté ale v našem dosahu. Jdeme to cca 8 hod a kvúli Bětce je to do 10-12 km,z toho 3 zastávky kafičko, oběd a relax.Tak si myslím,že to snad Bětce nevadí. Když jedeme zpátky autobusem a MHD tak ty dvě psice leží jenom Bětka sedí, zatím si v MHD nelehla ale už si i sedne, umí už nastoupit a vystoupit, je s ní sranda :wink:
Offline

Eva+Ebonek

Stálý člen

 • Příspěvky: 167
 • Registrován: stř črc 29, 2009 11:07 am
 • Bydliště: Olomouc

Re: Buldík v posteli

Příspěvekúte kvě 18, 2010 12:03 am

Tak to jste obě dvě šikulky. Mílo, pěkně jste ji změnila a obohatila život. Bětka si ted slastně chrochtá, jak se krásně má :D Držím vám palce..
Offline
Uživatelský avatar

dashi

Kolemjdoucí

 • Příspěvky: 9
 • Registrován: úte bře 05, 2013 1:02 pm
 • Bydliště: Pelhřimov

Re: Buldík v posteli

Příspěvekúte bře 12, 2013 12:20 pm

Tak jak pročítám tuhle diskuzi, je to skoro všude stejný=budloček a postel k sobě patří :lol: Já byla zastáncem tomu, že Kája bude mít svůj pelíšek a spát bude tam. Jenže, přítel ho ráno bral k sobě do postele, protože se mu nechtělo ráno vstávat a jít venčit :roll: Takže Kája rychle zjistil, že je to v posteli pohodička, takže si to posichroval tím, že rozkousal svůj ratanovej pelech - zbylo jen dno :shock: . Sice jsem mu ušila nový, ale postel je postel. A je fakt, že mě bere jako paničku, takže se rozvaluje na mojí půlce, co rozvaluje vrtí se, neví kde by byl :lol: Většinou skončí u mojí hlavy, nebo nalepenej na moje záda. Mlaská, chrápe, prdí, občas hafá asi špatný sny :) Pak začne chrápat přítel, takže harmonie zvuků pro moje uši určitě "uspávací". A ráno mám přeleželý celý tělo, protže si únavou ani nevšimu dalšího nocležníka což je 6letý kocour Hynek 8), mimochodem ten je taky zvyklej od mala v posteli. Ale říkám si, že je čas ho to asi odnaučit, začíná bejt zvědavej a žárlivej :oops:
dáša a kája

Krutost ke zvířatům, ba již jen lhostejnost k jejich utrpení, je jedním z nejtěžších hříchů lidského rodu a základem lidské zkaženosti.

Zpět na Výchova a výcvik

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník