Právě je úte úno 20, 2018 8:58 am

Krmivo bez obilovin - konec alergických reakcí z jídla!

Vaše zkušenosti, kterou značku kupujete, tipy, rady, návody, kvalita vs cena, doplňky stravy atd.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

rebeka21

Kolemjdoucí

Krmivo bez obilovin - konec alergických reakcí z jídla!

Příspěvekstř zář 02, 2015 6:46 pm

Ahoj všichni. Konečně jsem si našel čas sem napsat.Kdo máte problém s vyrážkami na nohách, mezi prsty, podpaží atd. Prostě ta klasická "potravinová" alergie na kterou vám každej doktor řekl, že je to normální, že na to trpěj a že máte jíst kuřecí s pohankou, dává vám debilní mastičky a pošle vás domu, tak pro vás a hlavně psy, kvůli kterým sem píšu, mám řešení. Je to pořád dokola, prášky,mastičky, kapky, chemie a blbosti. My už taky nevěděli co zkusit, pokaždé když měla maso a živočišný potraviny bylo to furt stejný. Tak teda : Vykašlete se na jakýkoliv konvenční granule, je jedno jestli je to hills nebo calibra a podobně, všechno je to stejný. Samý sračky živočišnýho původu a dokonce navrch bonus, když používáte granule z USA tak jsou v tom i psy. Ano v USA se zabije miliony psů když si je někdo z azylů nevezme, a pak přijede sanační služba a hurá do granulí. Mimochodem všechny firmy , co dělaj masové granule testujou na jinejch psech, takže trochu kontraproduktivní, mít doma psa a platit za mučení jinejch. Doktor klasicky řekne kupte tu a tu mastičku, že je to normální ale je mu to v podstatě jedno, nějakej váš buldoček. Taky to podle toho vypadá. Takže kupte psovi uzený tofu, veganskou pomazánku a jako základ vegan granule, a dejte nějakej olej. Jen rostlinný samozřejmě. Klidně Makovej, olivovej, ale nejlepší je hlavně pupalkověj. Udělejte mix, tofu na kousky jako maso a granule s pomazánkou, neviděl jsem ještě pejska co by mu nechutnalo. A máte po alergii. Nedávejte piškoty a nic od stolu, prostě dvakrát či jednou normálně jídlo a třeba nějaký zdravější sušenky jako odměnu. Kdo chce zkusí a uvidí, kdo nechce bude remcat ale pak se nedivte. Jinak odpovím na dotazy do zpráv pls. Buldoček je zvíře vyšlechtěný člověkem, nemá žádnou přirozenou potravu a jakýkoliv jiný pes taky když všude možně na jihu žije venku, tak se k masu třeba vůbec nedostane a nic mu není. To jen pro ty co mě napadnou, že jsem cvok, že pes je masožravec a podobně. Uvažujte nejdřív trochu. Jak říkám, dotazy mi napište ke mě, nemám čas to tu sledovat denně a orientovat se.

ivko

Kolemjdoucí

Krmiva bez obilovin

Příspěvekpát bře 31, 2017 12:22 pm

Ahoj,
pro ty, co preferují granule bez přídavku obilovin vykopávám tímto článkem http://pethome.cz/cs/blog/post/krmiva-pro-psy-bez-obilovin téma a tipy na značky, které dodávají krmivo bez lepku:
[list=]Calibra[/list]
[list=]Barking Heads [/list]
[list=]N&D [/list]

Máte další tipy na osvědčené krmivo bez obilovin? Sem s ním.

Zpět na Krmení, krmiva, BARF, doplňky stravy