Právě je stř úno 21, 2018 9:51 pm

Klíšťata a blechy - příp. alergie na ně

Má Váš buldoček zdravotní problemy? Nebo měl a už je zdravý? Napište Vaše zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra Na celém fóru je zakázané vkládat inzerci na nabídku prodeje psů a štěňat, nebo na krytí. Tyto příspěvky budou odstraněné a uživatel zablokován. Přečtěte si pravidla tohoto fóra zde
  • Autor
  • Zpráva

Ki+M a Hercules

Stálý člen

Re: Klíšťata a blechy - příp. alergie na ně

Příspěvekpon srp 29, 2011 2:23 pm

Olga, to mas teda doma peknu zabavu. U Hercula sa vyskytla takato reakcia, velmi podobna Amalkinej na odcervovaciu tabletu. Chudak pes, nejak obzvlast neodcervujeme, nakolko davame advocate, ale nakolko bolo nejake podozrenie vet nakazal odcervit extra. No a teda psovi bolo rovnako spatne jak Amalke.
Ja musim nieco davat, lebo u nas je vela kliestov a aj takych co prenasaju tie svinstva.
Ale frontline je najmiernejsi z toho vsetkeho, takze fakt ta reakcie vie prekvapit. No nic nieco si na to dat musela. Blchy su strasna potvora, to je zabava, Hercul ich raz mal a stacilo... :roll: :mrgreen:
Ki+ M + Hercules+ Asta= Velká láska!

Olga

Moderátor

Příspěvekúte zář 20, 2011 7:38 pm

jak jsem tady psala, že jsme se jedno ráno vzbudily s blechami, tak pak jsem hlídala, aby jsme je zlikvidovaly dokonale a to se i povedlo. Nikde ani bleška. A teď minulý víkend se Amálka drala ven ve tři ráno, tak jsem jí pustila. Byla tam snad půl hodiny a vrátila se samá blecha. Ihned jsem jí obrala, blechy zlikvidovala a je zase klid. Myslím si, že i prvně to musela chytnout od nějakého ježka na zahradě. Jsem docela ráda, že je to na ní tak vidět, protože se to dá obrat fakt dobře.
Olga a Amálka

dominus

Nováček

Příspěvekčtv zář 14, 2017 8:36 pm

Dobrý den,

alergii na klíšťata i blechy přímo pro francouzského buldočka si můžete nechat otestovat zde - https://www.genomia.cz/cz/breed/french-bulldog/
Předchozí

Zpět na Zdravotní problémy a nemoce